duminică, 9 martie 2014

Vreau sa fac o reclamatie firmei Aston Markets sau Godwin Austin sau cum se mai numeste acum. Firma asta e teapa suprema. Si-a schimbat numele din OIM Trade in Alpha Trade apoi in Aston Markets apoi in Godwin Austin si acuma am inteles ca vor sa cumpere firma Dorin Invest ca sa se schimbe iar cu un alt nume si o alta fata, mult mai curata. Eu am avut un cont la ei si mi-au disparul banii din cont aproape instantaneu. Erau bani munciti cu greu nu cazuti din cer. Ba chiar ei mai aveau nesimtirea sa imi ceara sa redepun dupa ce am pierdut. Nu vreau sa mai existe persoane inselate de firma asta. Au furat destul! Nu mi se pare deloc normal faptul ca ei acuma vor sa cumpere o noua firma fara un istoric la fel de \”violent\” ca toate celelalte de pana acum si sa revina hotii acestia cu un zambet pe fata de parca nu ar fi furat destul pana acum. Feriti-va de ei. Nu credeti promisiuni de profit pentru ca nu veti vedea niciunul. Mai ales acum din partea firmei Dorin Invest.
sursa:  http://www.reclamatiibursa.ro/vreau-sa-fac-o-reclamatie-firmei-aston-markets-sau-godwin-austin-sau-cum-se-mai-numeste-acum/

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu